У Росії почали видавати закордонні паспорти з відбитками пальців

З 1 липня в ФМС по Москві, Підмосковю, Санкт-Петербургу і Ленінградської області почали видавати нові закордонні паспорти з відбитками пальців. Як повідомили у Федеральній міграційній службі РФ, така норма може стати обовязковою для всіх російських громадян вже з початку 2015 року – у разі, якщо в Держдумі все ж приймуть відповідну постанову.

Росіянам перестануть безкоштовно оформляти туристичні візи в Таїланд на термін більше 30 днів

Тайська влада скоротили список країн, громадяни яких зможуть оформити одноразову туристичну візу в Таїланд безкоштовно. Тепер в цю програму потрапляють лише громадяни держави 21… Росіяни в списку не значаться, повідомляє Асоціація туроператорів Росії (АТОР).

Віза в Камбоджу буде видаватися на 3 роки, але це навряд чи збільшить потік туристів в країну

У вересні цього року туристи зможуть оформляти багаторазову візу, що діє три роки, як повідомили влада Камбоджі… Але росіян це мало зацікавить, адже вони вирушають відпочивати в цю країну в основному не більше ніж на два тижні.

Другий візовий центр Італії в Москві приступив до роботи

У столиці відкрився другий візовий центр Італії, який буде приймати тільки клієнтів туроператорів… У церемонії відкриття взяв участь Чезаре Марія Рагальини, посол Італії в РФ. Посол висловив особливу подяку ініціаторам проекту, яким вдалося запустити центр, і представникам МЗС РФ, присутнім на церемонії відкриття.

З Туреччини можна відвідати 5 грецьких островів за спрощеною візі

В період з 7 червня по 30 вересня 2013 року російські туристи знову зможуть відвідати острівну Грецію за спрощеною процедурою отримання візи. Режим буде діяти тільки для туристів, що перебувають на острови з території Туреччини.

Деякі росіяни не зможуть отримати візу в ОАЕ по прибутті

Обєднані Арабські Емірати (ОАЕ) відмовляться видавати візу по прибутті російським громадянам з дітьми, вписаними в паспорти батьків… Про це заявило генеральне консульство РФ в Дубаї на своїй офіційній сторінці в Facebook.