Як оформити відмову від туру в Єгипет

В останні дні, у зв’язку з масовою істерією ЗМІ про безпеку перебування російських туристів на курортах Єгипту багато туристів задаються питаннями про тури в цю країну: як можна відмовитися від туру, і що робити, якщо за нього гроші не повернуть…

Першим ділом проаналізуйте всю наявну інформацію і ретельно зважте на своє рішення щодо відмови від поїздки в Єгипет. Варто розуміти, що у ЗМІ часто спотворюється реальний стан справ.

Якщо ви все ж вирішили не їхати в Єгипет, вам потрібно звернутися в турагентство, де ви купували тур. Не до туроператора, а саме в агентство, де ви його оформлювали, адже у туроператорів можуть бути десятки тисяч клієнтів, тому отримати конкретну інформацію по вашому туру швидше за все не вийде.

Сформулюйте у письмовому вигляді свої вимоги до агентству. Ви можете вимагати розірвання договору і повернення повної вартості туру, або альтернативних варіантів подорожі або зміни термінів поїздки.

Пам’ятайте, що всі рішення про повернення грошей за тур приймає тільки туроператор, а не агентство! Агентство не може з своєї кишені віддати вам гроші за тур, тільки коли туроператор поверне йому їх.

Якщо турагентство запропонувало вам альтернативний варіант відпочинку, не забудьте проконтролювати, щоб все нові зміни були внесені в договір. Також потрібно розуміти, що можливо в цьому випадку доведеться доплатити, адже тури в Єгипет коштують набагато дешевше, ніж в інші країни.

Якщо вам запропонували перенести тур до нормалізації політичної обстановки в Єгипті, також зафіксуйте нові терміни туру в договорі.

Ну а якщо ви все ж вирішили розірвати договір і відмовитися від туру в Єгипет, письмово повідомте про це турагентство. У заяві обов’язково вкажіть причину і свої вимоги. Турагентство повинно в цей же день переслати вашу заяву про відмову від туру туроператора.

Також важливо розуміти, що у туроператора теж вже немає ваших коштів, оскільки він перерахував їх при вашому бронювання в готель і авіакомпанії. Тому очікувати, що гроші вам повернутися на наступний день не варто, на це потрібен час, адже одномоментний повернення грошових коштів всім клієнтам-туристам просто нереальний. Так побудована вся ця система, туроператору теж потрібно узгодити повернення зі своїми зарубіжними і російськими партнерами.

Якщо туроператор відмовляється повернути всі гроші за тур у зв’язку з утриманням своїх понесених витрат, а він за законом може це зробити, адже нинішня ситуація в Єгипті офіційно нашими владою не визнана форс-мажором, вимагайте письмове підтвердження цього. Потім з цією відмовою ви зможете в судовому порядку вимагати повернення всіх сплачених вами коштів.

Якщо туроператор вирішив повернути всі гроші за тур в досудовому порядку, це буде виглядати наступним чином: він поверне гроші на розрахунковий рахунок турагентства, а воно вже поверне їх вам.

І, будь ласка, пам’ятайте, туроператор не винен в тому що ваш тур в Єгипет не відбувся і також несе збитки від всієї цієї ситуації, адже поточна ситуація російською владою все ще офіційно не визнана форс-мажором, хоча і несе в собі елементи нездоланності.

Збираєтесь на відпочинок? Туреччина вже «приїлася», заворушення в Єгипті, і не знаєте що вибрати? Австрія – це відпочинок на озерах, шикарна гірська природа і велика кількість історичних пам’яток. До того ж візу в Австрію можна оформити всього за 7-10 днів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *