Ципионат

Тестостерон ципіонат-це один з найдовших ефірів тестостерону, доступних сьогодні. Його період напіврозпаду в організмі приблизно становить від 15 до 16 днів (час напіввиведення 6-8 днів). Препарат випускається у вигляді масляного розчину. Зважаючи на те, що він діє протягом такого тривалого періоду часу, це може викликати затримку води в більшій мірі, ніж інші анаболічні стероїди. Найчастіше його використовують в комбінованих курсах для набору м’язової маси. У нас ципионат купить.

В організмі тестостерону ціпіонат діє як природний гормон тестостерон — це чоловічий статевий гормон, який відповідальний за багато фізичні та емоційні якості чоловіка. Він викликає огрубіння голосу, статевий потяг, агресію і зростання м’язів. Тестостерон працює через андрогенні рецептори, змушуючи м’язи зберігати більше азоту, з якого, в свою чергу, створюються білки м’язів.

Брак тестостерону ципионата полягає в тому, що він ароматизується, або іншими словами перетворюється в естрогени. Коли в чоловічому організмі утворюється занадто багато естрогену, починають проявлятися жіночі риси: гінекомастія, затримка води, відкладення жиру за жіночим типом, а також виникає зниження сексуального потягу і атрофія яєчок. Більшість небажаних наслідків можна запобігти, якщо використовувати препарат правильно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *