Охрана

Історія групи компаній «Еліт-Сервіс» починається з 2001 року. 17-ти річний досвід професійної роботи-кращий показник надійності партнера. Членство в найбільшій професійній Гільдії-українській федерації професіоналів безпеки та галузевому об’єднанні організацій роботодавців зобов’язує нас тримати високою планку якості надання послуг та ділової репутації. Детальныше на https://www.elite-s.kiev.ua.
Створення мережі регіональних представництв дозволило нам надавати якісні послуги охорони по всій території України, що важливо для більшості з наших корпоративних партнерів з широкою географією діяльності. У теж час, будь-який з більш ніж 7000 наших клієнтів «не губиться» в бюрократичній машині і принцип – «кожен клієнт індивідуальний і важливий для нас» — не порожній звук, а основа, на якій будується політика компанії.
Наші підприємства надають повний спектр охоронних послуг: фізична та пультова охорона об’єктів, проектування, монтаж, обслуговування систем охоронної, пожежної сигналізації, контролю доступу і відеоспостереження, пожежогасіння та димовидалення.
Ми маємо значний досвід роботи з різними категоріями об’єктів: банківські установи та торгові мережі, кафе і ресторани, промислові об’єкти і невеликі офіси, навчальні заклади, будівельні майданчики, квартири та заміські будинки. Перевірені часом варіанти та технічні рішення з організації охорони об’єкта дозволяють нам виконувати поставлені завдання швидко, якісно і за оптимальною для замовника ціною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *