Натяжные потолки

Компанія Potolkoff-лідер в сфері виробництва і монтажу натяжних стель, яка працює в Києві і області. Наша компанія працює на ринку послуг більше десяти років. Ми займаємося повним спектром послуг в сфері натяжних стель від виробництва і монтажу до ремонту і усунення наслідків потопу. У нас найкращі натяжные потолки цена.

Ми чітко дотримуємося принципів нашої Компанії:

Ми працюємо з повною віддачею
Наші послуги та використовувані матеріали завжди відрізняються якістю
Ми максимально чесні щодо замовників і партнерів
Щоб йти в ногу з часом і не втратити навичок, ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію
Ми турбуємося про безпеку як в процесі самої роботи, так і застосовуваних матеріалах. Вони повинні бути нетоксичними.
Ми використовуємо максимально сучасне обладнання та исходники.
У своїй роботі ми завжди дотримуємося основної лінії Компанії, що дозволяє нам довгі роки займати лідируючі позиції на ринку України в сфері натяжних стель і не втрачати довіру замовників. Адже вони знають, що наші фахівці можуть виконати монтаж будь-якої складності.

Для натяжних стель ми використовуємо матеріали тільки кращих виробників з різних країн. Тільки в нашому асортименті натяжні стелі для найрізноманітніших смаків і гаманців. В асортименті є плівки різних фактур: глянцеві, матові і сатинові. Також ви можете підібрати і будь-який колір вашого майбутнього стелі в залежності від колірного рішення Вашого інтер’єру. Обмеженням можуть бути лише ваша уява і бюджет!

Що нас відрізняє від інших компаній у сфері натяжних стель – так це власне виробництво полотен для стель. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, наші фахівці постійно проходять підвищення кваліфікації як в Україні, так і за її межами.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПОЛОТНА
Наша компанія пропонує великий асортимент послуг, що надаються. Ми чітко організовані, при цьому маємо новітнє обладнання та висококваліфікований персонал. Саме це дозволяє нам надавати послуги на вищому рівні і в максимально короткі терміни. Адже час – гроші, і ми цінуємо це.
Виробництво полотен для стель відбувається під постійним контролем наших технологів і фахівців. В процесі ми використовуємо виключно ті матеріали, які мають сертифікати якості, адже вони досить міцні, нетоксичні і довговічні. Ми можемо запропонувати Вам на вибір німецькі стелі Pongs, тканинні натяжні стелі Descor, бельгійські і китайські натяжні стелі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *