Лазерная эпиляция

Видалення волосся з тіла назавжди-це мрія практично будь-якої жінки. На жаль, максимум, чого вдалося домогтися це їх усунення на кілька років. Зробити це допоможе лазерна епіляція, яка абсолютно безболісна і не шкодить шкірного покриву. Правда, дана процедура підходить не всім. Тому перш ніж записуватися на її проведення необхідно отримати консультацію лікаря-косметолога або дерматолога.

Лазерна епіляція, що це таке?
Видалення волосся за допомогою лазера застосовують вже досить давно. Процедура затребувана серед усіх верств населення. Лазерна епіляція являє собою вплив пучком випромінювання на фолікул, внаслідок якого він повністю руйнується. Істотне значення має контрастність між кольором шкіри і волосом. Чим він менший, тим гірший вплив. Зараз цю проблему навчилися вирішувати. Для видалення світлих волосків з білої шкіри використовується діодна або олександритова лазерная эпиляция в киеве.

Лазерна епіляція: чи є протипоказання?
Фактично дана процедура за типом впливу порівнянна з солярієм або звичайними сонячними ваннами. Однак є ряд обмежень, які враховують небажаність проведення процедури в певних випадках:

Вагітність і період лактації.
Використання кардіостимуляторів.
Порушення роботи імунної системи.
Алергічна реакція.
Гормональні порушення.
Новоутворення на шкірі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *