Изготовление картонных коробок

У нас ви завжди можете купити великий асортимент подарункової упаковки у вигляді коробочок! Ми намагаємося виготовляти коробки різних форм, розмірів і оформлень, щоб ви завжди могли підібрати коробочку, яка буде максимально вам підходити.

Виготовлення картонних коробок з вашим логотипом
На все вже готові коробочки ми можемо нанести Ваш логотип за допомогою шовкотрафаретного друку або тиснення. У нас найкраще изготовление картонных коробок. Також ми можемо зробити коробочки з вашим індивідуальним оформленням, за вашими макетами або ескізами, а якщо буде потрібна допомога в розробці макета, то наші дизайнери завжди вам в цьому допоможуть! 🙂

Виготовлення упаковки з картону за індивідуальним замовленням
Якщо ж у нас немає підходящої для вас форми або розміру коробочки, то ми можемо виготовити їх по вашим вимогам, або за вашими кресленнями, малюнками та ескізами. Розробити потрібну форму і оптимальну конструкцію допоможуть наші конструктори!

До речі, у нас є стаття, що відповідає на деякі питання про виготовлення упаковки на замовлення. А якщо у вас є побажання і пропозиції для нашої нової упаковки, то ви можете написати нам про них в розділі побажань до упаковки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *