Спецобувь

Одним з найважливіших елементів екіпіровки будь-якого працівника вважається спецвзуття, тому до вибору варто підходити з великою відповідальністю, як і спецодягу, Спецобувь – разновидности и сферы применения. Виділяють безліч вимог, яким зобов’язані відповідати вироби. Вводяться в експлуатації в основному для захисту ніг працівника. Чоботи зимові повинні захищати від низьких температур, а літні забезпечують якісний дихаючий ефект. Продукція рекомендується зручна і не доставляє дискомфорт при носінні.

Поради щодо вибору
Головна функція виробів-захист від різних пошкоджень і травм. Вибрати такий продукт не складно, але варто звертати увагу на ряд особливостей. В першу чергу це підошва. Для працівників цеху виготовляються спеціальні продукти з носком з металевими вставками і підошвою з нітрилу для запобігання пошкоджень від гострих предметів.

Такий матеріал вважається досить надійним і порадує довгим терміном експлуатації. Присутній істотний недолік – велика вага. На організаціях з високою вологістю і при можливості дії агресивних елементів використовують матеріал поліуретан. При великих перепадах температури такий склад не підійде, так як буде псуватися. Від ковзання застосовують полівінілхлоридний елемент, але при попаданні кислоти або лугу стане непридатною.

Від впливу хімічних засобів вводять в експлуатацію термопластик, який також не боїться різких змін температур, але контакт з нафтопродуктами і маслами небажаний. Варто враховувати не тільки матеріал, але і комфорт стопи. Для цього потрібно правильно підібрати колодку і форму виробу.

Для працівників, які знаходяться в режимі постійного навантаження підійдуть продукти з амортизуючими характеристиками. Важливо враховувати спосіб кріплення підошви до халяв. Виділяють два основних методи: цвяховий і клеєпрошивний.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *