Чиа

Насіння чіа – це унікальний продукт, який вважається одним з найбільш корисних і поживних. Дієтологи рекомендують вживати чіа в їжу кожному, адже вони прекрасно виводять токсини і нормують роботу кишкового тракту. Чіа стануть відмінною підмогою для схуднення, так як швидко насичують організм завдяки великому списку складових мікроелементів. Детальніше https://semenachia.com.ua/.

Сьогодні вони знаходяться на виду і на слуху у кожного. Відеоблогери рекламують їх у своїх роликах, вегетаріанці займаються пошуком прихованих поживних елементів, а рядовий користувач нерідко кидає жменьку насіння Чіа в ранкову вівсянку. Перед вживанням насіння слід трохи заглибитися у вивчення продукту, щоб переконатися в тому, що вони дійсно є тим самим «суперфудом». Біла чіа (друга назва – «Шавлія іспанська») – рослина, що відноситься до сімейства ясноткових. Культура на вживання насіння розрослася в Мексиці, Латинській Америці і південно-західній частині США, де вживання насіння Чіа увійшло в стандартний щоденний раціон. Південна Америка вважається батьківщиною рослини, деякі джерела стверджують про гватемальському Походження іспанської шавлії.

Рослина любить висоту, росте на висоті від 600 до 1800 метрів над рівнем моря. Більшість центрів культивації Чіа знаходяться в Австралії та Південній Америці, що робить ці країни найбільшими експортерами насіння по всьому світу.

Шавлія відноситься до однорічних рослин трав’янистого типу, виростає висотою до 1 метра. Листя середнього розміру, виростають до 8 сантиметрів в довжину і до 5 в ширину. Іспанська шавлія красиво цвіте, формуючи невелику квітку, який захищений листовими чашечками. Рослина цвіте білим і багряним кольором. Після відцвітання в чашечках залишаються невеликі зерна – ті самі чіа. Насіння можуть бути самих різних відтінків — від білого до чорного або коричневого, поверхня ж покрита рельєфними візерунками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *